Medical Sport partnerem IRONMAN Poland!

Dodane przez lukasz - wt., 05/31/2022 - 11:50
Medical Sport, oficjalny dystrybutor produktów Normatec w Polsce, został partnerem wszystkich zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce. Triathloniści startujący w Enea IRONMAN Gdynia będą mieli okazję poznać produkty Normatec w specjalnej strefie regeneracji.

Każdy triathlonista bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że prawidłowa rozgrzewka oraz regeneracja są kluczowe w osiągnięciu sukcesu, jakim jest ukończenie zawodów spod szyldu IRONMAN. W tym celu z pomocą spieszy nowy partner rywalizacji, który będzie odpowiadał za strefę regeneracyjną podczas zawodów Enea IRONMAN Gdynia. Po trudach związanych z ukończeniem wyścigu sprawdźcie produkty marki Normatec. Firma specjalizuje się w technologii wibracyjnej, lodowej, uderzeniowej i rozgrzewającej dla sportu, fitnessu, e-sportu, opieki zdrowotnej, masażu, a także dobrego samopoczucia w miejscu pracy.

Działanie systemu Normatec jest oparte na technice kompresoterapii. Jednostka sterująca pompuje powietrze do poszczególnych komór powietrznych w rękawach, zapewniając kończynom efekt kompresji. Kontrolowanie działania i ustawień jest bardzo proste. Wystarczy, że na ekranie jednostki lub smartfona ustawisz wybrany poziom kompresji oraz czas trwania sesji.

NORMATEC to sprzęt medyczny. Jest wykorzystywany nie tylko w profesjonalnych klubach sportowych i siłowniach, ale także w gabinetach fizjoterapeutycznych. Stosowany jako uzupełnienie terapii i rehabilitacji, wspomaga powrót do zdrowia i poprawia samopoczucie.

System NORMATEC  będzie doskonale wspierał Twoje sportowe zmagania. Pomoże Ci w efektywniejszej rozgrzewce, przyśpieszy regenerację i zapewni przywracający siły masaż. Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym sportowcem, często podróżujesz lub wykonujesz pracę wymagającą wielogodzinnego stania, NORMATEC będzie stymulował krążenie oraz zapewniał uczucie lekkości i świeżości nóg.

Więcej informacji na: www.normatec.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI