Marka kosmetyków true™ men skin care partnerem IRONMAN Poland!

Dodane przez lukasz - śr., 01/26/2022 - 14:15
Do grona partnerów zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce dołączyła marka męskich kosmetyków true™ men skin care. To zaawansowane produkty do pielęgnacji, które sprawdzają się w dbaniu i regeneracji skóry po każdym, nawet najcięższym treningu. W ramach porozumienia, true™ pomoże zadbać o kondycję cery uczestników Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia oraz IRONMAN 70.3 Poznań.

Rywalizacja w zawodach triathlonowych IRONMAN to ogromny wysiłek dla całego organizmu. Przez wiele godzin uczestnicy narażeni są na działanie wody, wiatru oraz słońca. W trakcie zmagań sportowcy skupiają się na walce ze swoimi słabościami oraz rywalami, nikt nie myśli o negatywnym oddziaływaniu, czasami bardzo trudnych, warunków atmosferycznych. Dlatego z myślą o „ludziach z żelaza” powstało true™ men skin care, stworzone przez Macieja Adamaszka, triathlonistę, który ukończył pełen dystans IRONMAN w Hamburgu.

Maciej Adamaszek, twórca marki true™
Podczas przygotowań do triathlonu zrozumiałem, że pielęgnacja skóry jest tak samo ważna, jak regeneracja mięśni po treningu. Intensywny wysiłek fizyczny i godziny spędzone na basenie, rowerze i biegając, odbiły się na mojej cerze – była wysuszona, twarz wyglądała na zmęczoną, potrzebowała głębokiego oczyszczenia, regeneracji i ochrony. W związku z tym poszukiwałem skutecznych preparatów stworzonych rzeczywiście z myślą o potrzebach męskiej skóry, szczególnie poddawanej tak intensywnemu wysiłkowi fizycznemu, wpływowi promieni UV, spalinom samochodowym itp. Kłopoty ze znalezieniem odpowiednich produktów zmobilizowały mnie do stworzenia własnych kosmetyków. Wygodnych w użyciu, bez dużej ilości produktów, których konieczności użytkowania nie do końca rozumiemy. Takich, które faktycznie działają. Takich, w których składniki aktywne są w realnie skutecznych stężeniach. Takich, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki. Zebrałem wokół siebie zespół ekspertów o podobnej filozofii patrzenia na męskie potrzeby i z myślą o nowoczesnych mężczyznach, wymagających i szukających jakości oraz skuteczności, stworzyliśmy zaawansowaną linię męskich kosmetyków. Nazwałem je true™.

 

 

true™ men skin care to nowa marka męskich kosmetyków, które zapewniają zaawansowaną ochronę przed starzeniem się skóry i negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska. Misją marki jest tworzenie skutecznych kosmetyków z wysokiej jakości składników, które w zdecydowanej przewadze są naturalne, ale są także wzbogacone o składniki będące efektami biotechnologicznego hi-tech. Wszystkie kosmetyki true™ men skin care są wolne od: olejów mineralnych, parabenów, oleju parafinowego, siarczanów, SLS, SLES, DEA i alkoholu. Produkty true™ men skin care są dostępne w sprzedaży w Polsce oraz w Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Francji.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
IRONMAN to najbardziej prestiżowe zawody triathlonowe na świecie. Uczestnicy tej rywalizacji odważnie sięgają po marzenia, miesiącami, a czasami nawet latami przygotowując się startu, na przykład na pełnym dystansie. To ludzie świadomi wyznaczonego celu. Dzięki temu również w życiu codziennym mają duże ambicje, mierzą wysoko i oczekują najlepszych produktów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom partnerami zawodów IRONMAN Poland zostają marki premium, a do takich zdecydowanie należy true™ men skin care, stworzona przez triathlonistę dla triathlonistów. Cieszymy się więc, że naszym zawodnikom zapewniamy emocje na najwyższym poziomie oraz możemy im jednocześnie pomóc w aspekcie zaawansowanej i profesjonalnej ochrony skóry.

 

 

Każdy uczestnik zawodów spod szyldu IRONMAN organizowanych w Polsce, czyli w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia oraz IRONMAN 70.3 Poznań otrzyma prezenty od true™ men skin care.

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI