EWA KOMANDER: POLSCY KIBICE SĄ NAJLEPSI NA ŚWIECIE

Dodane przez lukasz - pon., 03/01/2021 - 15:33
Ewa Komander to jedna z najlepszych polskich triathlonistek. Była mistrzyni kraju regularnie startuje w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. W 2016 roku była druga, dwa lata później uplasowała się na najniższym stopniu podium. W ostatnich zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia również nie mogło zabraknąć triathlonistki pochodzącej z Kędzierzyna-Koźla. Zapytaliśmy Ewę Komander o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.
Ewa Komander, triathlonistka
Imprezy z serii IRONMAN organizowane w Polsce wyróżniają się bardzo dobrą organizacją oraz atmosferą. W moim odczuciu polscy kibice są najlepsi na świecie. Musicie sami wystartować i się o tym przekonać. Moim najlepszym wspomnieniem jest start w 2018 roku podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, gdzie zajęłam 3. miejsce i dzieliłam podium z rewelacyjną Danielą Ryf oraz Mirindą Carfrae.

 

 

Ewa Komander dzieli się również cenna radą ze wszystkim, którzy planują zmierzyć się z pełnym dystansem IRONMAN Gdynia, który już w sierpniu zadebiutuje w Polsce.

Ewa Komander, triathlonistka
Wszystkim, pierwszy raz startującym na długim dystansie, radzę jak najlepiej opanować strefę odżywiania. Mam na myśli wszystkie odżywki, które stosujemy podczas treningu oraz w trakcie wyścigu i nie eksperymentujemy z niczym nowym. Do zobaczenia na polskich trasach IRONMAN.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI