BORIS STEIN: IRONMAN W POLSCE TO NOWOCZESNOŚĆ I WSPANIAŁE KRAJOBRAZY

Dodane przez karol@sportevo… - pon., 02/01/2021 - 10:37
Boris Stein to Mistrz Europy IRONMAN 70.3 oraz siódmy zawodnik Mistrzostw Świata IRONMAN. Utytułowany triathlonista z Niemiec na swoim koncie ma również bardzo udane starty podczas zawodów w Gdyni. Debiutował w Polsce w 2014 roku. Trzy lata później ponownie rywalizował w naszym kraju wygrywając Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. W trakcie ubiegłorocznych zawodów również liczył się w walce o zwycięstwo. Zapytaliśmy Borisa Steina, co najbardziej utkwiło mu w pamięci z polskich zawodów IRONMAN.
Boris Stein, zwycięzca Enea IRONMAN 70.3 Gdynia z 2017 roku
IRONMAN w Polsce to mieszanka nowoczesnych miast i spokojnego krajobrazu. Moment, który najbardziej zapamiętałem z minionych lat, to szczególna sceneria nad Morzem Bałtyckim w poranek wyścigu, wzbudzająca napięcie zarówno u mnie, jak i pozostałych uczestników.

 

 

 

Boris Stein ma również radę, dla wszystkich triathlonistów oraz tych, którzy dopiero planują udział w zawodach IRONMAN w Polsce.

Boris Stein
Jedyną rzeczą, którą polecam amatorom z różnych grup wiekowych, jest to, żeby popracować nad szybkością na krótkich dystansach nim zdecydują się na start na długiej trasie. Wielką zaletą cyklu IRONMAN w Polsce, jest to, że możesz wybrać swój ulubiony dystans. Zachęcam jednak wszystkich, by najpierw skupili się na szybkości, a dopiero w kolejnych etapach pracowali nad wytrzymałością na długim dystansie.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI