BEATA SADOWSKA: W DEBIUCIE POKONAŁAM NAJWIĘKSZY STRACH

Dodane przez lukasz - pon., 03/29/2021 - 16:11
Beata Sadowska to dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Promotorka zdrowego i aktywnego stylu życia. O swoją formę dba m.in. regularnie startując w zawodach triathlonowych spod szyldu IRONMAN. Zapytaliśmy ją o opinię na temat polskich edycji IRONMAN.
Beata Sadowska, dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna
Te imprezy to niesamowite emocje, zwłaszcza na starcie. Mieszanka szczęścia, oczekiwania, marzeń, stresu, wątpliwości. Nieprawdopodobne uczucie. Pamiętam swój pierwszy start w „połówce” IRONMAN, kiedy weszłam do wody i nagle się okazało, że ja nie potrafię pływać. Nie byłam w stanie zanurzyć głowy pod wodę i tam oddychać. To był jakiś koszmar. Po jakichś 800 metrach, wszystko minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, popłynęłam spokojnie do brzegu i jak wyszłam z wody, to już czułam się, jak zwycięzca. Udało mi się pokonać największy strach, a później poszło jak z płatka.

 

 

Beata Sadowska zdradziła też, że podczas drugiego startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia była w ciąży. Początkowo chciała nawet zrezygnować z udziału w zawodach, ale otrzymała zielone światło od swojej lekarki.

Beata Sadowska, dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna
Zadzwoniłam do mojej lekarki w zasadzie tylko po to, żeby uzyskać potwierdzenie, że nie mogę startować. Powiedziała jednak coś zupełnie innego. Ostrzegła mnie tylko, że jak będzie za gorąco, to muszę zejść z trasy oraz że nie mogę spaść z roweru. I to były jej dwie wskazówki. Wystartowałam bardzo spokojnie, asekuracyjnie, na „lajcie” i na mecie popłakałam się ze szczęścia, że zrobiliśmy to razem z „Kosiem”. To było naprawdę super wzruszające.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI