Abbott Night Run – nowy bieg uliczny w Gdyni

Dodane przez lukasz - śr., 06/15/2022 - 12:39
Abbott Night Run to nowy bieg uliczny w Gdyni, który zadebiutuje przy okazji tegorocznej edycji Enea IRONMAN Gdynia. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km, a trasa poprowadzi przez ścisłe centrum miasta. Wyjątkowy klimat biegu zapewni nocna pora i spektakularna, multimedialna meta na Plaży Miejskiej w Gdyni.

Każdy uczestnik Abbott Night Run otrzyma bogaty pakiet startowy. Znajdą się w nim:

  • oficjalna koszulka biegowa;
  • latarka czołowa;
  • pamiątkowy medal, wydawany na mecie.

Bieg ma też nieść ze sobą istotne przesłanie.

Łukasz Maleszewski, rzecznik prasowy Enea IRONMAN Gdynia
Abbott Night Run to nie tylko sportowe emocje wieczorową porą i atrakcyjna trasa z finiszem w miejscu, w którym dwa dni później na metę wbiegać będą uczestnicy Enea IRONMAN Gdynia. Bieg ma także zwrócić uwagę na fakt, że 1,3 mld ludzi na świecie żyje dzisiaj bez dostępu do prądu i potrzebuje bezpiecznego, taniego źródła światła, zasilanego energią słoneczną.

 

 

Abbott Night Run odbędzie się w piątek, 5 sierpnia. Start biegu ze Skweru Kościuszki zaplanowany jest na godzinę 22:00. Trasa prowadzi m.in. ul. Świętojańską, Piłsudskiego i Bulwarem Nadmorskim.

Łukasz Maleszewski
Wyjątkowym przeżyciem będzie na pewno finisz na Plaży Miejskiej w Gdyni. Oprawa mety będzie niesamowita - kolorowe światła, lasery, dymy i ognie. Będą też przygotowane trybuny dla publiczności.

 

 

Organizatorzy przygotowali 1500 pakietów startowych. Rejestracja odbywa się poprzez platformę SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI